Wybierz miasto: Zamknij


Wszystkie Kraków Warszawa Trójmiasto Wrocław Poznań Łódź Rzeszów Zakopane Inne Jelenia Góra Tarnów Opole Dębica

WŁOCHY: piękne słoneczna plaże Italii już za 935 zł zamiast 1398 zł za 9-dniową wycieczkę do Włoch! Zwiedź najpiękniejsze włoskie zakątki i przeżyj niezwykłą przygodę w przepięknym miejscu!

Najpiękniejsza strona Włoch Najpiękniejsza strona Włoch Najpiękniejsza strona Włoch
-33%

Najpiękniejsza strona Włoch

6 os kupiło
Stara cena: 1398 zł Oszczędzasz: 463zł 935
Kup Teraz
Oferta straciła ważność!

Szczegóły oferty

Włochy - kraj słynący na całym świecie z najbardziej znanych dzieł sztuki, mogący poszczycić się faktem, że pochodzą stamtąd najwięksi artyści. Uroku dodaje mu nie tylko piekna architektura, ale również jedyna w swoim rodzaju kuchnia i oczywiście wspaniały śródziemnomorski klimat sprzyjający gorącym romansom. Włosi to wspaniały otwarty naród o dużym temperamencie i zamiłowaniu do zabawy a dodatkowo chętnie przyjmujący turystów. Kto nie chciałby spędzić urlopu właśnie w tkim miejscu? Dzięki naszej ofercie, Ty również możesz zakochać się we Włoszech!

 

 

Niezapomniana 9-dniowa wycieczka z biurem Centrum Turystyki Zagranicznej pozwoli Ci na odkrycie Włoch, jakich nie znałeś! Zachwyć się wspaniałą podróż pełną włoskich specjałów, niezwykłego nastroju, miejsc i ludzi. Gwarantujemy wypoczynek pełen niezwykłych przeżyć - nasz wyjazd zadowoli zarówno tych kochających aktywne spędzanie wakacji, jak i miłośników słodkiego lenistwa. Podczas tej podróży będziecie mogli zwiedzić najpiękniejsze zakątki Italii, w tym tak wspaniałe miasta, jak słynna Werona, Padwa, San Marino, Rzym czy Wenecja. Jedne z najdłuższych w ERuropie plaż przywitają Cię złotym piaskiem i ciepłą, czystą wodą. Znajdują się na niej parasole, leżaki (dodatkowo płatne), bary, prysznice, przebieralnie, wypożyczalnie sprzętu wodnego (dodatkowo płatne) oraz boiska do piłki siatkowej i kosza (bezpłatne). Jeśli wolisz aktywny wypoczynek z pewnością docenisz możliwość odwiedzenie licznych miejscowych klubów. Korzystając z naszej oferty nie możesz pominąć starej części miasta a w niej Palazzo del Podesta i Tempio Malatesiano. Znajdziecie tutaj także takie atrakcje, jak kompleks Italia w Miniaturze, Lunapark, trasy rowerowe, korty tenisowe, ścieżki zdrowia czy place zabaw. Spokojną przystanią podczas wakacyjnych przygód będą wygodne 2-osobowe pokoje w trzygwiazdkowym hotelu (z możliwością dostawki), wyposażone w łazienkę, WC i telewizor.

 

 

PROGRAM:

1 dzień - Wyjazd z Polski (główny wyjazd z Wrocławia). Przejazd przez Niemcy do Włoch.

2 dzień - W godzinach południowych przyjazd do WERONY, miasta słynnych kochanków. Krótkie zwiedzanie miasta z pilotem. Zobaczymy m.in. rzymską Arenę z I wieku, kościółek Santa Maria della Antica z grobowcami Scaligierich, sławny balkon Julii, spacer po mieście. Przejazd do hotelu w ok. Rimini, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 – 7 dzień - Pobyt  nad morzem Adriatyckim, wypoczynek, plażowanie, kąpiele, wyjazd do SAN MARINO, korzystanie z wycieczek fakultatywnych (Rzym, Wenecja, Mirabilandia i inne)

8 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku kraju. Po drodze krótki postój w PADWIE,  zwiedzanie miasta uniwersyteckiego, gdzie studiował Kopernik i Kochanowski, związanego z życiem i działalnością św. Antoniego, zobaczymy m.in.: Bazylikę Św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego, spacer po historycznym centrum : Piazza delle Erbe, Prato della Valle, Uniwersytet. Dalsza podróż do kraju

9 dzień - w godz. popołudniowych przyjazd do Wrocławia

 

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE  dodatkowo płatne (realizowane przy min. 30 os. chętnych):

 

ITALIA w MINIATURZE (18 euro/os.)- to tematyczny park rozrywki znany z miniaturyzacji licznych zabytków włoskich i europejskich. W Italii w miniaturze można pływać gondolą po Canal Grande, w "Wenecji" odtworzonej w jednej piątej oryginalnej skali  lub odkryć zagadki fizyki, bawiąc się w Lunaparku Nauki, przeżyć prawdziwe emocje podczas wyprawy kajakiem lub Sling Shot, albo podziwiać park z góry, z pokładu kolejki Arcobaleno. Podana cena obowiązuje przy min. 25 os. chętnych. Wycieczka może odbyć się w 5 dniu imprezy.


WENECJA (90 zł/os + 35 euro wjazd do miasta, parking i przepłynięcie statkiem) – zaczynamy zwiedzanie od rejsu statkiem po Lagunie Weneckiej na Plac św. Marka - serce i symbol miasta. Zwiedzanie Bazyliki Św. Marka - sanktuarium z relikwiami Św. Marka i arcydziełem sztuki średniowiecznej, wykonanym ze złota i srebra i ozdobionym drogimi kamieniami - Pala d'Oro czyli Złotym Ołtarzem. Wjazd na Campanillę - dzwonnicę, z której rozpościera się widok na Lagunę Wenecką. Dalej zobaczymy Pałac Dożów - siedzibę władców Wenecji oraz Most Westchnień. Spacer przez centrum historyczne do Ponte Rialto - najstarszego mostu na Canale Grande. Podana cena obowiązuje przy min. 30 os. chętnych. Wycieczka może odbyć się w 3 lub 7 dniu imprezy.


RZYM  (45 euro) - wyjazd ok. 2.00, przyjazd do Rzymu ok. 8.00, zwiedzanie miasta. W programie m.in.: Plac i Bazylika św. Piotra, wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II, zamek (z zewnątrz) i Plac Anioła, Panteon, Plac Navona z fontanną "Czterech Rzek", schody hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Colloseum i Forum Romanum (z zewnątrz). Ok. 18.00 wyjazd do hotelu, przyjazd ok. 24.00, nocleg (w tym dniu śniadanie w formie suchego prowiantu, pozostałe wyżywienie we własnym zakresie, nie ma obiadokolacji). Dodatkowo płatne ew. wstępy, metro, zestawy słuchawkowe (ok. 23 euro/os.)


MIRABILANDIA (30 euro) - największy na Rivierze Adriatyckiej Park Rozrywki -podzielony na 7 obszarów tematycznych, około 40 atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, a także restauracje i bary. Mrożące w żyłach krew kolejki górskie, liczne karuzele, zjeżdżalnie wodne, a ponadto przedstawienie kaskaderów z Akademii Policyjnej, kino trójwymiarowe, pokazy skoków do wody i wiele innych atrakcji.

 

SAN MARINO (w cenie) - zwiedzanie najstarszej republiki świata z pięknymi krajobrazami na okolicę. Pieszy spacer wśród średniowiecznej architektury: Brama św. Franciszka, Bazylika św. Marina, taras widokowy, Plac Rządowy. Powrót do hotelu.

 

Okazje Galeria Usług  w ramach niniejszej aukcji nie działa jako pośrednik turystyczny ani agent turystyczny, w rozumieniu art. 3 ust. 6 i 7 ustawy z dnia z 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych i wyłącznie umożliwia oferowanie w serwisie niniejszej usługi organizatorowi turystyki.

Klinij aby zobaczyć lokalizacje...

Ważne

 • Przeżyj wspaniałe chwilę wakacyjnej przygody w przepięknej Italii
 • Odwiedź Weronę, San Marino i Padwę
 • Zakochaj się we włoskich pejzażach i kulturze
 • Odpocznij na wspaniałych, złotych plażach Rimini
 • Zachwyć się włoską sztuką i architekturą
 • Zwiedzaj, odpoczywaj i korzystaj z wielu atrakcji
 • Zatrzymaj się w komfortowych 2-osobowych pokojach, w trzygwiazdkowym hotelu (z możliwością dostawki), wyposażonych w łazienkę, WC i telewizor
 • Skorzystaj z wycieczek fakultatywnych do Wenecji, Rzymu czy Mirabiliandii
 • Zakosztuj włoskiego klimatu i gorącej atmosfery tego niezwykłego kraju!

Warunki

 • Realizacja kuponu w terminie: 19.09.2013 - 27.09.2013 
 • Oferta obejmuje: 9-dniową wycieczkę do Włoch, łączącą wypoczynek ze zwiedzaniem najpiękniejszych miejsc w Italii - 935 zł zamiast 1398 zł
 • Cena obejmuje:

  - Przejazd autokarem o wysokim standardzie (klimatyzacja, DVD, barek, WC)

  - 6  noclegów w hotelu w ok. Rimini***

  - 6 śniadań

  - 6 obiadokolacji (za dopłatą)

  - Opiekę pilota/rezydenta

  - Podatek VAT
 • Dodatkowo płatne:

  - Obligatoryjnie płatne w biurze lub na konto walutowe 80 euro/os. (po podpisaniu umowy) na: 6 obiadokolacji, taksę klimatyczną, opłaty drogowe, wjazdy do miast (Werona, Padwa)

  - Obligatoryjnie płatne w biurze lub na konto PLN 50 zł/os. (po podpisaniu umowy) na: Ubezpieczenie NNW, KL (do 10 000 euro)

  - Opcjonalnie: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów na całej trasie 

 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany kolejności zwiedzania. Szczegółowy program ustala pilot
 • Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Obiekty, podane w programie, zwiedzane są z zewnątrz, możliwość wejścia do środka (ew. opłata za wstęp dodatkowo płatna), tylko w czasie wolnym, we własnym zakresie
 • Na wyjazd wymagany jest ważny dowód osobisty lub paszport (dokumenty muszą być ważne min. do marca 2014 r.)
 • Po zakupie kuponu w Killer Deal, klient jest zobowiązany potwierdzić swój udział w wyjeździe, w ciągu 2 dni od daty zakupu kuponu na mail: biuro@centrum-turystyki.pl, podając dane osobowe (imię i nazwisko, adres zameldowania, datę urodzenia, nr paszportu/dowodu osobistego, miasto wyjazdowe w Polsce, tel. kontaktowy) oraz skan kuponu lub numer i kod zabezpieczający. Dane osobowe są niezbędne do podpisania umowy na wyjazd
 • Główny wyjazd autokaru, z Wrocławia. Możliwość wyjazdu z innych miast Polski za dodatkową opłatą: Opole (60 zł), Gliwice (60 zł), Katowice (80 zł), Rawicz (40 zł), Leszno (50 zł), Poznań (50 zł), Piła (60 zł), Gorzów Wlkp. (50 zł). Pozostałe miasta na zapytanie. Dojazdy antenowe realizowane są przy min. 6 os. chętnych i mogą odbyć się busem, autobusem lub samochodem osobowym.

Informacje o Partnerze

Centrum Turystyki Zagranicznej

ul. Szczytnicka 43

50-382 Wrocław

tel. (71) 343 07 98

www.centrum-turystyki.pl

e-mail: biuro@centrum-turystyki.pl 

Kontakt

Skontaktuj się z nami Galeria Usług Sp. z o.o.
ul. Kamieńskiego 51
(biurowiec Portus)
30-644 Kraków

NIP: 6751485320
REGON: 122746305
KRS: 0000443359
Wyślij email
PayU

© 2013 Galeria Usług Sp. z o.o.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu, Polityki Prywatności oraz Informacji o cookies.
Wszystkie Restauracje Zdrowie
i uroda
Podróże Rozrywka Moda Produkty Usługi Dla firm